Od 1 Maja 2018 zamykamy nasz sklep www. Składane zamówienia nie będą realizowane.

Stołek Królika. UAU project dla Brambla

Stołek Królika to przykład funkcjonalnego produktu z dużą dawką pozytywnej energii. Prosta, organiczna forma oraz szeroka gama kolorystyczna gwarantuje, że ten mebel łatwo wkomponuje się zarówno w minimalistyczne, jak i eklektyczne wnętrze. Gwarantujemy, że jest to najmniej kłopotliwe zwierzątko domowe na świecie.

Obecnie stołek jest oferowany w kilku wersjach wykończenia:

– naturalna sklejka bukowa lakierowana to model podstawowy, od którego zaczęła się historia królika

–  stołki laminowane to kolorowa alternatywa dla wersji lakierowanej. Stołki w białym i miętowym kolorze są stale dostępne, pozostałe kolory z kolekcji 2014 czyli żółty, szary i czarny są dostępne na zamówienie. Możemy też wykonać stołek w praktycznie każdym kolorze pod specjalne zamówienie.

– stołki fornirowane to najnowszy dodatek do istniejącej gamy. W tym roku wprowadziliśmy trzy nowe modele dąb, orzech i wiśnia

Dodatkowo do wyboru jest biały i czarny detal wykonany z plexi ciętego laserowo. Stołki wyglądają bardzo dobrze zarówno z ozdobnym kwiatkiem, jak i bez ( a dodatkowo można je wtedy sztaplować)

Kto za tym stoi?

Uau project tworzą Justyna Fałdzińska i Miłosz Dąbrowski, absolwenci Wydziału Wzornictwa ASP Warszawa. W swoich projektach starają się łączyć nowoczesne technologie, naturalne materiały i poczucie humoru.

Stołek Królika jest produkowany w Polsce w małej, rodzinnej firmie, która specjalizuje się w technologii gięcia sklejki. Stołki wykonywane są przy pomocy prasy, ale wykańczane ręcznie.