Od 1 Maja 2018 zamykamy nasz sklep www. Składane zamówienia nie będą realizowane.

Notes Labirynt. Alicja Pałys dla Brambla

Bramblove notesy to prawdziwe pole do popisu, nie tylko dla właściciela, ale też dla grafika. Oddajemy okładki naszych notesów zdolnym grafikom, a oni (jak na razie one) malują na nich co chcą (no, prawie). Ta okładka trafiła w ręce Ali Pałys, studentki ASP Warszawa i tak powstał Miejski Labirynt. Czego tam nie ma – sporty, zwierzyna, ludność, architektura – prawdziwa miejska dżungla. W środku ocean kropek, który pozwoli wykorzystać każdą kartkę według własnego pomysłu, można pisać, można malować (nawet flamastrem, bo zadbaliśmy o solidną gramaturę papieru), można wycinać i przyklejać. Pełna wolność. A jeśli ktoś ma ochotę zostawić wiadomość w tradycyjny sposób może skorzystać z małych karteczek zamieszczonych na końcu notesu. Wierzymy, że ten notes zdecydowanie umili nie jedno nudne spotkanie, lub wykład. Zadanie na dziś – kto znajdzie szczekającego psa?

Kto za tym stoi?

Alicja Pałys to bardzo zdolna bestia, która żadnej pracy się nie boi. Swoje talenty przelewa nie tylko na papier, ale też wykorzystuje w modelarni i pracowniach wszelakich. Ostatnim razem jak z nią rozmawiałam zastanawiała się jak przetłoczyć siatkę w celu stworzenia uniwersalnego domowo-ogrodowego krzesła. Liczymy, że jeszcze coś z Bramblą zrobi:)

Pan Marek to asolutna alfa i omega jeśli chodzi o sprawy związane z drukowaniem. Nasza ulubiona drukarnia w Warszawie znajduje się na Pradze, tuż obok Dworca Wschodniego i trzyma tamten klimat. Jak widać jest to miejski notes do szpiku kości, a raczej grzbietu.