Od 1 Maja 2018 zamykamy nasz sklep www. Składane zamówienia nie będą realizowane.

Lampy Prima. Alicja Pałys dla Brambla

Seria lamp Prima to przykład połączenia tradycyjnego rzemiosła i młodej myśli projektowej. Lampy zostały zaprojektowane przez Alicję Pałys, która nie tylko zaproponowała klasyczny, funkcjonalny kształt, ale też inspirowaną modułami różnorodność formy.
Lampy Prima mają wymienne klosze, dzięki czemu odbiorca może tworzyć wersję Mini i Maxi na tej samej podstawie. Taka kompatybilność pozwala na optymalne wykorzystanie formy i materiału. Uzupełniająca się paleta kolorystyczna umożliwia tworzenie spójnych kompozycji w minimalistycznym stylu.
Lekka, prosta forma została uzyskana ręcznie w procesie wyoblania aluminium, dzięki temu każdy egzemplarz ma niepowtarzalną fakturę i formę.
Kto za tym stoi?
Alicja Pałys (ur. 1991), studentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie ukończyła studia licencjackie, a obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich.  Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych w Polsce oraz w Skandynawii, która stała się dla niej wielką inspiracją. W formie poszukuje wspólnego języka dla funkcjonalności i wyjątkowości wizualnej. Jest finalistką konkursów Make Me!, Młodzi na start, Sony UNLTD. Jej prace prezentowane były na wystawach krajowych i zagranicą; eksperymentalny projekt “Delektatory” można było zobaczyć na Expo 2015 w Mediolanie w ramach wystawy Stół Polski.